Banner

Banner

Titulli Anestezion - Cartelo
Ndëgjuar 84,116
Shkarkuar 2,337
Pëlqyer 1,797
Publikuar 09/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Music: Enes Qosa
Mix & Master: Enes Qosa
Lyrics: Anestezion
Camera: Marjan Komani & DibranWest

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/cartelo-single/1483094113
Spotify: https://open.spotify.com/album/6wnAZnKrESULusVvszKpEJ
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/114440752
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store