Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Urime
Ndëgjuar 266,576
Shkarkuar 1,182
Pëlqyer 3,359
Publikuar 19/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Produced By : Lyric Master
Lyrics: Shkelqim Hoti (SHAJNI)
Rec/Mix/Master: HD STUDIO
#lyricmaster #urime #2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store