Banner

Banner

Titulli Don Phenom - Mos Gabo
Ndëgjuar 92,125
Shkarkuar 1,600
Pëlqyer 1,374
Publikuar 25/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


4. Don Phenom – Mos Gabo

____________________________

✔️ Did you subscribe to DON PHENOMS's Official channel? 👇🏼
► http://smarturl.it/SubscribeDONPHENOM

🎧 Listen & Download Album "KUMARA" 👇🏼
► https://fanlink.to/KUMARA

____________________________

🎵 Lyrics by DON PHENOM
🎵 Produced by RZON BEATS
🎥 Video by ROZAFA


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with DON PHENOM :
Instagram ► https://instagram.com/donphenomofficialpage

🎵 Connect with RZON BEATS :
Instagram ► https://www.instagram.com/rzonmusic

🎥 Connect with ROZAFA :
Instagram ► https://www.instagram.com/rozaf.a

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & © DON PHENOM & FOLÉ PUBLISHING. All Rights Reserved.

#donphenom #mosgabo #folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store