Titulli Gentjana Gjergji - Mos gabo
Ndëgjuar 1,292
Shkarkuar 139
Pëlqyer 7
Publikuar 28/12/2022

Texti i këngës

Gentjana Gjergji - Mos gabo - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store