Banner

Banner

Titulli Dava Gjergji - O Ramush na ke me veti
Ndëgjuar 869,543
Shkarkuar 2,514
Pëlqyer 2,534
Publikuar 10/01/2017

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram:https://www.instagram.com/arkivashqip/
Teksti: Gjovalin Dushaj
Muzika: M & D Studio Prishtine
Video: Rasmel Daja
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store