Titulli Elvira Fjerza - Kur Dashnia tbon per veti
Ndëgjuar 921
Shkarkuar 152
Pëlqyer 3
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Elvira Fjerza - Kur Dashnia tbon per veti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store