Titulli Stresi x Finem x Solo - Per Veti
Ndëgjuar 825
Shkarkuar 95
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Stresi x Finem x Solo - Per Veti - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store