Titulli Shyhrete Behluli x Mahmut Ferati - Vet me veti po baj dert
Ndëgjuar 1,115
Shkarkuar 172
Pëlqyer 7
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Shyhrete Behluli x Mahmut Ferati - Vet me veti po baj dert - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store