Titulli Gentjana Gjergji - Malli per prind
Ndëgjuar 228
Shkarkuar 42
Pëlqyer 1
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës

Gentjana Gjergji - Malli per prind - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store