Titulli Gentjana Gjergji - Ke me u kthy
Ndëgjuar 717
Shkarkuar 38
Pëlqyer 0
Publikuar 15/03/2023

Texti i këngës

Gentjana Gjergji - Ke me u kthy - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store