Banner

Banner

Titulli Gentjana e Rrok Gjergji - Plak u bafsha po te mora
Ndëgjuar 43,651
Shkarkuar 1,189
Pëlqyer 145
Publikuar 18/12/2012

Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store