Banner

Banner

Titulli FERO - JOM RRIT
Ndëgjuar 1,353,462
Shkarkuar 7,585
Pëlqyer 12,714
Publikuar 24/10/2019

Loading...
Informatat e këngës
► Jom Rrit jetzt downloaden oder streamen !! http://fero.fty.li/JomRrit
► Fero Official Youtube Channel abonnieren: http://ytb.li/FERO
► Fero folgen: http://fero.fty.li/social

Fero
► Instagram: https://instagram.com/ferofera

► Videoproduktion: Sergen Isici
► Beatproduktion: Lucry

► Label: TeamFero
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store