Banner

Banner

Titulli BimBimma ft Keepman
Ndëgjuar 1,901
Shkarkuar 64
Pëlqyer 45
Publikuar 01/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Folé Publishing - https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


2. BimBimma - Hip Hop ft. Keepman

____________________________


✔️Did you subscribe to BIM BIMMA's Official channel? 👇🏼
► https://smarturl.it/BimBimma


🎧Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► https://fanlink.to/BimaAlbum

___________________________


✔️ Published by : FOLÉ PUBLISHING

____________________________

🎤 Connect with BIM BIMMA:
Instagram ► https://www.instagram.com/nrbim

🎤 Connect with KEEPMAN:
Instagram ► https://www.instagram.com/keepmanofficial

✔️ Connect with FOLÉ PUBLISHING:
Instagram ►https://www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🔊 Listen Albanian Hits Playlist on YouTube
👉 https://smarturl.it/AlbanianHits
🔊 Listen Albanian Hits Playlist on Spotify
👉 https://smarturl.it/HiteShqipSpotify

____________________________


℗ & © BIMBIMMA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

#BimBimmaKeepman #hiphop #Folé
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store