Banner

Banner

Titulli Aferdita ft Demaku Dona Janova - Potpuri Festive 2020
Ndëgjuar 1,113,107
Shkarkuar 2,754
Pëlqyer 3,006
Publikuar 01/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
🎧 https://fanlink.to/PotpuriFestive2020
Video : MProduction
Ork: Xheni
Styling : Shema Sahiti
Hair & MakeUP : Studio Tafa
Produced by : MProduction
Executive Producer : Mirton Xhekaj

Follow Mproduction on…
FB: https://smarturl.it/MproductionFB
IG: https://smarturl.it/MproductionIG
#MProduction #AferditaDemaku #DonaJanova

© & ℗ Mproduction & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store