Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Shum po du me tpa
Ndëgjuar 677,690
Shkarkuar 973
Pëlqyer 4,926
Publikuar 02/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Produced By : Lyric Master
Lyrics: Daris
Rec/Mix/Master: HD STUDIO
#lyricmaster #shumpodumetpa #2019
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store