Banner

Banner

Titulli Kastro Zizo - Pema e jetes
Ndëgjuar 22,753
Shkarkuar 3,450
Pëlqyer 498
Publikuar 03/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/

Lyrics : Kastro Zizo
Arang/Mus : Gjergj Kacinari
Make up artist special effects : Jacopo Tomassini
Producer : Kastro Zizo

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/pema-e-jetes-single/1486168534?ls=1
Spotify: https://open.spotify.com/album/5XzQrCyxWewARADCIlLuUC
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/117924332

Teksti:

Toka na dha jete
toka na perze neve
ku gabuam valle
lotet na i prene neve
po kerkoj nje fjale
fjala po vjen vete falje
falje te kerkoj
ti natyra e shenjte falje
fytyren dua ta çjerr
syte me nuk shikojne
dhimbje...
gjaku im ne vena
eshte furtune e kohes
dhimbje...
shkaterrova une
si bajloz i zi...falje
merrme lakuriq
ktheme ne toke serish
falje...
Token fale det e male

Ref: Hija e pemes
jam.kthyer ne hi ushqehu
jepma forcen, falma shpirtin ..
bem ti pjese te dheut!
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store