Banner

Banner

Titulli Flori Mumajesi - Thjesht te du
Ndëgjuar 9,400,579
Shkarkuar 2,638
Pëlqyer 61,254
Publikuar 08/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA
Stream & Download: https://music.onima.co/Thjeshttedu

Flori Mumajesi Thjesht te du

Kartolina e dasmes

Music: Flori Mumajesi
Lyrics: Flori Mumajesi & I.M
Mastered: N.M
Video: Vello

Connect with Flori Mumajesi:
https://web.facebook.com/florimumajesi
https://www.instagram.com/iamflorimumajesi/

Connect with Threedots:
http://www.threedots.al/
https://web.facebook.com/threedotsalbania/

#erzapetritkllokoqi #wedding #florimumajesi
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store