Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Sa kujtime
Ndëgjuar 427,270
Shkarkuar 899
Pëlqyer 2,767
Publikuar 16/11/2019

Loading...
Informatat e këngës
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Produced By : Lyric Master
Lyrics: Shkelqim Hoti
Rec/Mix/Master: HD STUDIO
#lyricmaster #sakujtime #2019

Part 1
A t'shkon menja
ty mem shkru
A menon
najher per mu
Se nuk o leht
Me i harru
Kejt qka une
Tkam dhuruu

Kujtimet tonaaaa
Ku mbeten planet tonaa
Zemren veq me mu e ke qel
S'di a po t'kujtohna

E qka tboni
Ty me ndryshu
Bash du me dit
Pse ti je largu
T'pres mu kthy
S'ka rendsi se kur
Per ty dashni
Ma mire vone sesa kurr

Refren
Sa kujtime ty ti lash
Veq un e di sa dashni t'dhash
Munesh me mthirr
Ose qom mesazh
Veq ta dish qe si un ski me pas

Part 2
Nuk e di
Qysh ke mujt
Me ma bo
Zemren me vujt
Vleren ti
Nuk ma ke dit
Sa shum per ty
Dha ky shpirt

Kujtimet tonaa
Ku mbeten andrrat tona
S'ka me pas kurr dashni
Sikur kjo e jona

E qka tboni
Ty me ndryshu
Bash du me dit
Pse ti je largu
T'pres mu kthy
S'ka rendsi se kur
Per ty dashni
Ma mire vone sesa kurr

Refren
Sa kujtime ty ti lash
Veq un e di sa dashni t'dhash
Munesh me mthirr
Ose qom mesazh
Veq ta dish qe si un ski me pas
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store