Banner

Banner

Titulli Shaolin Gang - Me My Bitch
Ndëgjuar 34,374
Shkarkuar 426
Pëlqyer 505
Publikuar 13/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Lyrics: Shaolin Gang
Music: Eskry
Mix/Master: Florent Boshnjaku

Connect with Shaolin Gang:
https://www.instagram.com/bluntandreal
https://www.facebook.com/bluntandreal

Shaolin Gang - Me & My Bitch

Ref:
Me & My Bitch
Me & My Bitch
Me & My Bitch 3x

Vers:
Me & my bitch we go hard
Glockin ner pantoll’ e maj
Yeah my bitch she go hard
N’kry bandana gjithe tu majt
Yeah my bitch o tu lu malli fort o tululu
Hala se di pse o me mu
Kur un’ si qen jom tu e trajtu
Yeah my bitch loves my swag
Veq per vivis rrin n’kar tem
Po sun e lo I love dat ass
Thoba e madhe dridh ni ven
Kjo sun em len thot ti je daddy jem
Ti je mcm yeah im the shit
Kjo si mize permas em vjen

Ref:
Me & My Bitch
Me & My Bitch
Me & My Bitch 3x

Vers:
Une jom bab yeah
Ky flex o i rond
Komplet ni vit qa ke fitu
Un’ e kom shti veq me ni kang
Une jom bab gang shit
Ky flex o i rond
Te shpija jem duhesh mu dath
Pastrusja sa ka fshi ka la
E mar ni hap e ndaj ngjys
With my bitch se e du
Nah fuck that shit ja dhash njo krejt
Se lypke nalt me shku
Me & my bitch kena storje
Qe nuk bon hiq mu kallxu
Yeah fuck that shit
Komplet u qmendem naten e kalume

Ref:
Me & My Bitch
Me & My Bitch
Me & My Bitch 3x
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store