Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Koha na ka nda
Ndëgjuar 285,232
Shkarkuar 1,840
Pëlqyer 2,334
Publikuar 14/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
Produced By : @Lyric Master
Lyrics: Lyric Master
Rec/Mix/Master: @HDStudioOfficial
#lyricmaster #kohanakanda #2020


Refreni:
Tash koha na ka nda,e kena pa
Naaa...Dy ;
Edhe nese dojna prap,
Joooo
S'mujna vone u baa....u thy;

Part 1
Sahere që t'menoj, ty prap jom ka t'du;
Sahere që t'harroj, prap je mrena n'mu;
E di kom pas faj, ama edhe ti ke pas;
E lshum njani tjetrin, pa kurgjo ...suuu dashtttt;

Krejt fjalt qa ti kom than, mrapsht i kisha kthy;
Kom vujt si asnihere ,se t'kom lendu ty;

Refreni:
Tash koha na ka nda,e kena pa
Naaa...Dy ;
Edhe nese dojna prap,
Jooooo
s'mujna vone u baa....u thy;

Part 2
Qdo vend qe heci, edhe frym kur marr;
Ta nij zonin n'zemer, si heren e par;
Ti menon qe un rrej kur thom që ty t'kujtoj.

Ti ke ik prej meje,dhe prej teje ika;
Krejt t'mirat qe i ndertum,i prishem per dy dakika;
I kom fol at'here, e din mire tiiiii;
Veq hija jote m'ka met n'kryy, tash po rri n'vetmi;

Refreni:
Tash koha na ka nda,e kena pa
Naaa...Dy ;
Edhe nese dojna prap,
Joooo
S'mujna vone u baa....u thy;
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store