Banner

Banner

Titulli Arilena ARA - Shaj
Ndëgjuar 159,059
Shkarkuar 2,758
Pëlqyer 2,321
Publikuar 25/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
Arilena ARA - Shaj (Official Audio)

Music: Darko Dimitrov and Lazar Cvetkovski
Lyrics: Lindon Berisha
Violins: Robert Bilbilov
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store