Titulli Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - AI SHEH
Ndëgjuar 143
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - AI SHEH - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store