Titulli Alban Skenderaj - FESTOJ
Ndëgjuar 1,989
Shkarkuar 183
Pëlqyer 8
Publikuar 07/12/2022

Texti i këngës
A e di ti sa më tremb? …
A e di ti sa më dhemb? …
A e di? …

Si thikë në zemër
Dhemb si thika në zemër
Mbushma dhe një gotë pikëllim
Se dhemb si thika në zemër

Jo, mos guxo ti
T’më thërrasësh në emër
Sillmi shishet mbi tavolinë
Se dhemb si thika në zemër

E do festoj se
Shpirtin ma ke vrarë
Lotët mi ke tharë
Endrrat mi ke marr
Ç’ka mbeti tjetër!

A e mendon ndonjëherë ti?
A e mendon ndonjëherë ti?
Ç’ka do të thotë të jesh në vëndin tim!?

A e mendon ndonjëherë ti?
A e mendon ndonjëherë ti?
Ç’ka do të thotë të t’vjedhin lumturinë!?

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store