Banner

Banner

Titulli Lyric Master - Mu mla
Ndëgjuar 170,234
Shkarkuar 4,908
Pëlqyer 2,223
Publikuar 28/12/2019

Loading...
Informatat e këngës
INSTAGRAM - http://instagram.com/lyricmasteroff
Official Fan Page - https://www.facebook.com/LyricMasterOff
Produced By : @Lyric Master
Lyrics: Blin Termkolli
Rec/Mix/Master: @HDStudioOfficial
#lyricmaster #mumla #2020
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store