Banner

Banner

Titulli Etritt - Maserati
Ndëgjuar 28,847
Shkarkuar 2,267
Pëlqyer 217
Publikuar 08/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
Lyrics & Melody : Etritt
Beat by : PLLUMB
Produced by : Granit Ismajli
Directed by : URX
Edited : Venhar Mehmeti & Arlind Gashi
Album : “LIFE AFTER DEATH”

Connect with Etritt :

https://instagram.com/etrithamiti

Connect with Granit Ismajli :

https://instagram.com/granitismajli_
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store