Banner

Banner

Titulli Stiv Boka - Xheloze
Ndëgjuar 331,803
Shkarkuar 5,501
Pëlqyer 6,509
Publikuar 12/01/2020

Loading...
Informatat e këngës
ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

Music By Irkenc Hyka
Lyrics By Endrit Mumajesi ( MUMA )
Mix & Master By Dj Jojo
Video By Max Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store