Banner

Banner

Titulli BENITA FT PITT x EANDA - TSUNAMI
Ndëgjuar 196,593
Shkarkuar 1,241
Pëlqyer 2,532
Publikuar 08/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
Prod. by: ZzapnChriss

INSTAGRAM :
https://www.instagram.com/benitazenaofficial/
https://www.instagram.com/pitt091/
https://www.instagram.com/eanda.a/


ZzapnChriss on Instagram: https://www.instagram.com/zzapnchriss/
ZzapnChriss on Facebook: https://www.facebook.com/zzapnchriss
ZzapnChriss on Twitter: https://twitter.com/zzapnchriss

Booking manager: +37744184460

AMP on Instagram
https://www.instagram.com/albamusicpublishing
AMP on Facebook
https://www.facebook.com/Albamusicpublishing
AMP website
www.albamusicpublishing.com

For licence, cover or remix: [email protected]


© & ℗ 2017 OnRecords LLC. All Rights Reserved.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store