Banner

Banner

Titulli Shemi ILIRET - Qou Adem
Ndëgjuar 45,316
Shkarkuar 1,654
Pëlqyer 541
Publikuar 12/02/2020

Loading...
Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media
Qou Adem
Shemi -ILIRET
teksti dhe muzika : Naim Gjoshi
orkestrimi : Ermal Krasniqi
videoproduction: RedMediaKs
Production by Burim Krasniqi
kenge e huazuar nga QAZIM BEKA
Follow Red Media on…
FB: https://smarturl.it/RedMediaFB
IG: https://smarturl.it/RedMediaIG
Subscribe: https://smarturl.it/RedMediaSub

© & ℗ Red Media & Onair Media. All Rights Reserved
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store