Titulli Aferdita Demaku - E verteta e Adem Jasharit
Ndëgjuar 209
Shkarkuar 50
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - E verteta e Adem Jasharit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store