Titulli Aferdita Demaku - Kenge Patriotike Histori te Verteta
Ndëgjuar 2,081
Shkarkuar 279
Pëlqyer 10
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Aferdita Demaku - Kenge Patriotike Histori te Verteta - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store