Titulli Lirigzon Emini - Adem Jashari
Ndëgjuar 1,067
Shkarkuar 61
Pëlqyer 3
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Lirigzon Emini - Adem Jashari - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store