Titulli Endrit Ademi x Vjosa Emini - Hidhe vallen
Ndëgjuar 140
Shkarkuar 22
Pëlqyer 5
Publikuar 18/01/2023

Texti i këngës

Endrit Ademi x Vjosa Emini - Hidhe vallen - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store