Titulli Lirigzon Emini - Ama doren
Ndëgjuar 610
Shkarkuar 17
Pëlqyer 9
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës

Lirigzon Emini - Ama doren - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store