Titulli Culimusik feat. Yll Demaj - Koki Surle - Mka than Baba
Ndëgjuar 66
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Culimusik feat. Yll Demaj - Koki Surle - Mka than Baba - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store