Titulli Princ1 ft. Rony - Pllumat
Ndëgjuar 118
Shkarkuar 17
Pëlqyer 2
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Princ1 ft. Rony - Pllumat - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store