Titulli Aurela Gaqe - Ne te Zenqa
Ndëgjuar 126
Shkarkuar 20
Pëlqyer 4
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Aurela Gaqe - Ne te Zenqa - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store