Titulli Aurela Gace - Mos me genje
Ndëgjuar 963
Shkarkuar 85
Pëlqyer 4
Publikuar 27/02/2023

Texti i këngës
MOS MË GËNJE, MOS MË GËNJE
TË LUTEM SHPIRTI IM

SE UNË E DI
NË DASHURI GËNJRSHTRA S'KA KUPTIM

NËSE KËRKON TË MË LARGOSH
E DUHET BËRË PATJETËR
TI MOS KI FRIKË E MERR GUXIM
M'A SHKRUAJ NJË COPË LETËR

TI MOS LOTO PËR DASHURINË
SIKUR TË VRET PENDIMI
NUK ËSHTË E LEHTË NË DASHURI
T'A NISËSH NGA FILLIMI

MOS U BETO
NUK TË BESOJ
MOS THUAJ SE U ÇMENDE
NË RRUGËN TIME UNË DO SHKOJ
E TI, NË RRUGËN TËNDE

MOS MË KUJTO SI ISHIM DJE,
SE FJALËT JANË TË KOTA.
NËSE TË LASHË E TI MË LE,
NUK DO PËRMBYSET BOTA!

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store