Titulli Gena ft. Mimoza Shkodra - Pike ne oqean
Ndëgjuar 206
Shkarkuar 17
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gena ft. Mimoza Shkodra - Pike ne oqean - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store