Titulli Gena x Klement - Zemren ma ke marr
Ndëgjuar 155
Shkarkuar 15
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Gena x Klement - Zemren ma ke marr - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store