Titulli Keli - DE BOJM SYNET DJALIN TON
Ndëgjuar 116
Shkarkuar 15
Pëlqyer 1
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Keli - DE BOJM SYNET DJALIN TON - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store