Titulli Xhylnaze Hoxha x Tush Gjakova - Potpuri Gezuar
Ndëgjuar 100
Shkarkuar 4
Pëlqyer 0
Publikuar 01/12/2022

Texti i këngës

Xhylnaze Hoxha x Tush Gjakova - Potpuri Gezuar - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store