Titulli Denis Osaj - Unazen e gishtit
Ndëgjuar 59
Shkarkuar 1
Pëlqyer 0
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

Denis Osaj - Unazen e gishtit - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store