Titulli Fatlind Miftari - Bom bom mbon zemra
Ndëgjuar 145
Shkarkuar 3
Pëlqyer 0
Publikuar 07/12/2022

Texti i këngës

Fatlind Miftari - Bom bom mbon zemra - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store