Titulli Lirjon Zenelaj - Qka po don
Ndëgjuar 391
Shkarkuar 7
Pëlqyer 0
Publikuar 16/12/2022

Texti i këngës

Lirjon Zenelaj - Qka po don - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store