Titulli Xhemil x Sabri Saliu - Potpuri Hitet
Ndëgjuar 1,239
Shkarkuar 78
Pëlqyer 5
Publikuar 17/12/2022

Texti i këngës

Xhemil x Sabri Saliu - Potpuri Hitet - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store