Titulli Lirim - Per ty
Ndëgjuar 572
Shkarkuar 37
Pëlqyer 0
Publikuar 21/12/2022

Texti i këngës

Lirim - Per ty - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store