Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Bardh e zi
Ndëgjuar 322,469
Shkarkuar 97
Pëlqyer 247
Publikuar 29/05/2014

Loading...
Informatat e këngës
Listen on Spotify: https://open.spotify.com/album/1Y1s4oUWz62uwu4VfpMJy7?si=jOyD4e9nT4GOhiB1oHkDHg Elita 5 - Bardh e zi
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Fatmir Muja
Albumi - Bardh e Zi 2004 Publisher: http://iamartist.co/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store