Banner

Banner

Titulli Hekurani ft. Bardh Ramadani - Sonte po pijme
Ndëgjuar 278,571
Shkarkuar 1,391
Pëlqyer 2,548
Publikuar 28/06/2017

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store