Titulli VJOLLCA x SHKURTA SELIMI - KNAQU TI SONTE
Ndëgjuar 683
Shkarkuar 18
Pëlqyer 1
Publikuar 03/12/2022

Texti i këngës

VJOLLCA x SHKURTA SELIMI - KNAQU TI SONTE - Teksti i këngës nuk ekziston për momentin. Dërgoje ti i pari.

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store