Banner

Banner

Titulli Elita 5 - Kenget mi vrave me dashuri
Ndëgjuar 118,959
Shkarkuar 688
Pëlqyer 282
Publikuar 14/06/2014

Informatat e këngës
Elita 5 - Kenget m'i vrave me dashuri
Muzika & Aranzhmani - Wirus
Texti - Nexhat Mujovi - Wirus
Albumi - Si Merlin Monro 1997

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store